KreuCelebrity

“Prova” e rrobebanjove, Endi Demneri shkëlqen në Miss Universe!

“Prova” e rrobebanjove, Endi Demneri shkëlqen në Miss

Organizatorët e Miss Universe kanë postuar në faqen zyrtare të konkursit vajzat pjesëmarrëseme kostumet e banjës, dhe nuk ekzagjerojmë aspak kur themi se Endi Demneri, shkëlqeu mes tyre!

“Prova” e rrobebanjove, Endi Demneri shkëlqen në Miss

Bukuroshja brune është padyshim një prezantuese mëse e denjë e vendit tonë në eventin prestigjoz. Bukuria e saj spikat mes vajzave të tjera dhe ushqen, me të drejtë, shpresën se kurora e më të bukurës së botës, mund të vijë në Shqipëri.

https://www.instagram.com/p/CzsMrUYtQ9F/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Në rrjetet sociale po shpërndahet sakaq thirrjet që edhe publiku shqiptar ta ndihmojë Endin me mbështetjen e tij duke shpërndarë imazhin e saj e duke bërë “like” tek faqja e Miss Universe e të gjithë profilet ku pasqyrohet event ii rëndësishëm.

https://www.instagram.com/p/Cztwd4Dt3g4/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Qershorin e këtij viti, Endi zbuloi sesi zbulon si sëmundja e saj u kthye në kauzë në “Miss Universe”. “Është një sëmundje që quhet endometriosis. Kjo është kauza ime në “Miss Universe”. Dua të bëj vajzat e vogla dhe në moshën time, as nuk diskutohet, të kuptojnë që në qoftë se nuk ndihen mirë me veten, ka një gjë që s’ shkon, nuk kanë dëshirën për të filluar ditën, dëshirën për të ndërmarrë gjëra për veten e tyre, është me të vërtetë një gjë që nuk shkon te to. Duhet kuptuar që asgjë nuk të ndalon ty, e vetmja gjë që mund të të ndalojë është një sëmundje që në Shqipëri dhe në vendet e vogla akoma nuk njihet.”, tha ajo.

https://www.instagram.com/reel/CztqSKRIScW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF