KreuCelebrity

Edona James tregon “hallin”: Çfarë trupi do të kem kur të shkoj në botën tjetër?

Edona James tregon “hallin”: Çfarë trupi do të kem

Banorja më e përfolur e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, është bërë virale në të gjitha rrjetet sociale. Me karakterin e saj interesant dhe humorin që ka, ajo shpesh ka shkaktuar skena komike brenda në shtëpi, duke i bërë të gjithë banorët të qeshin. 

Edona James tregon “hallin”: Çfarë trupi do të kem

Edona po kështu ka folur mjaft hapur për ndryshimet dhe ndërhyrjet që ka bërë, si dhe për jetën e saj private. Vëmendjen e mediave në Kosovë sakaq e tërhoqi së fundi halli që ajo i shprehu Monikës teksa bisedonte me të jashtë në oborr.  

“Çfarë trupi e kam, kur të shkoj në tjetrën botë?” – ishte pyetja që shtroi Edona. “Nuk e di, nuk marr e-maila nga lart” – u përgjigj me shaka Monika.  

Edona James tregon “hallin”: Çfarë trupi do të kem

Edona ka lindur në vitin 1986 në Vraniq të Suharekës me emrin Kujtim Shehu, si djali i madh i një familjeje myslimane që kishte emigruar në Gjermani kur ai ishte vetëm 6-vjeç. 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF