KreuCelebrity

Tristan Thompson flet për tradhtitë ndaj Khloe Kardashian!

Tristan Thompson ka vendosur të përballet me gabimet e tij. Në episodin e kësaj jave të "The Kardashians", ylli  i NBA-së u shpreh se është gati të ketë disa biseda me familjen e Khloé Kardashian, rreth tradhtive të tij.

Tristan Thompson flet për tradhtitë ndaj Khloe Kardashian!

Duke vënë në dukje se ai tashmë ka folur me Kris Jenner, motrën e Khloé, Kim Kardashian dhe vëllain e Khloé, Rob Kardashian, Tristan thotë se dëshiron të flasë me disa nga anëtarët e tjerë të familjes së saj, të cilët mund të mos kenë qenë më parë gati për të folur me të.

Dhe ndërsa Khloé përmend hezitimin e Kendall Jenner-it, Tristan-it i jepet rasti të takohet me Kylie Jenner. Kylie mund të ketë qenë anëtarja e familjes “më e prekur” nga veprimet e tij, pas skandalit të vitit 2019 në të cilin ai puthi shoqen e saj më të mirë, Jordyn Woods, në një festë.

Tristan Thompson flet për tradhtitë ndaj Khloe Kardashian!

Duke vënë në dukje se dalja e Jordyn nga jeta e Kylie ishte si “humbja e një motre”, Tristan shton, “Doja të thosha se më vjen vërtet keq për këtë.”

 “Unë e vlerësoj këtë. Mendoj se isha aq e varur sa nuk mund ta imagjinoja kurrë jetën time pa të. Ndoshta do të kishim jetuar ende bashkë. Dhe mendoj se ajo duhej të rritej pa mua. Më duhej të rritesha pa të. Por Jordyn dhe unë jemi mirë. Ne ende flasim.

Tristan Thompson flet për tradhtitë ndaj Khloe Kardashian!

Tristan fajëson të qenit “egoist” dhe “moskuptimi i vlerës së njerëzve të mirë”, duke thënë se qëllimi i tij përfundimtar është “të rifitojë respektin e familjes sime”, u shpreh Kylie.

Ai thotë se nuk dëshiron që anëtarët e familjes të mos ndjehen rehat pranë tij dhe madje flet për frikën e tij në lidhje me vajzën 5-vjeçare të tij dhe të Khloé, True Thompson.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF