KreuCelebrity

Olta Gixhari ironizoi dhe u tall me këngën e saj, reagon Luana!

Luana është larguar prej disa kohësh nga Top Channel, por emri i saj u përmend në spektaklin e mbrëmjes së premte në "Dancing With The Stars".

Olta Gixhari ironizoi dhe u tall me këngën e saj, reagon Luana!

Ishte Olta Gixhari, ajo që e ironizoi moderatoren. Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës nën ritmet e këngës "Gasolina", aktorja tha se këtë këngë mund ta kishin vendosur në versionin shqip.

Olta Gixhari ironizoi dhe u tall me këngën e saj, reagon Luana!

Gixhari nxori telefonin dhe vendosi në YouTube këngën “Benzina” të Luana Vjollcës, ndërsa të gjithë të pranishmit shpërthyen në të qeshura.

Ky moment u publikua nga faqja zyrtare e Top Channel me titullin, “Olta Gixhari kunjë për Luana Vjollcën?“.

Olta Gixhari ironizoi dhe u tall me këngën e saj, reagon Luana!

Së fundmi ka reaguar edhe reagimi i Luanës, e cila ka postuar një video me momentet nga "Love Island", teksa në sfond ka vendosur këngën "Benzina".. "E diel sonte, kujt i mungoj?", pyet Luana, si një përgjigje kjo për Oltën dhe Top Channel..

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF