KreuCelebrity

Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!

Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!

Kader Kicaj ishte banorja më e re që iu bashkua “Big Brother VIP Kosova 2”,  dhe me të hyrë në shtëpi, 25 vjecarja premtoi se do të shkaktonte “trazira”. Ajo u komplimentua shumë për paraqitjen e saj fizike. Kicaj, me profesion është modele, e ka pozuar për fushata reklamuese të brandeve të ndryshme vendore.

Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!

Por ndërkohë, kanë nisur të qarkullojnë në rrjet foto të cilat e tregojnë Kaderin sesi dukej kur fitoi “Miss Prizreni” në vitin 2016.

Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!

Fotot tregojnë qartë se modelja i është nënshtruar ndërhyrjeve estetike për të pasur pamjen që ka sot.

Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!
Më e bukura e BBVK? Dalin fotot: Si dukej dikur banorja!

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF