KreuCelebrity

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’ në Korçë! Pra, NUK janë ndarë!

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Pas mbarimit të “Love Island” kërshëria e publikut është e madhe, nëse çiftet që u formuan në këtë ‘reality show’ do të vazhdojnë romancën jashtë formatit.

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Një nga çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar janë padyshim Ilda dhe Stivi. Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme se ata i kishin dhënë fund romancës së tyre, që nisi që në javën e parë të spektaklit.

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Por lajmet mesa duket nuk janë të vërteta, pasi revista “Bordo” ka siguruar foto të çiftit, i cili ka qenë së bashku gjatë fundjavës. Ata janë parë të lumtur në një nga lokalet më të frekuentuar në qytetin e Korçës, teksa shijonin dhe kërcenin tingujt e bukur të muzikës 'live'.

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Ilda ka ndarë momente në rrjetin e saj social Instagram nga lokali ku ndodhej, por pa zbuluar në shoqërinë e kujt ishte.

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Veç fotove që “Bordo” ka siguruar, Ilda ka zgjedhur që lajmet e ndarjes ti hedhi poshtë duke uruar njeriun e saj të zemrës me anë të një postimi në InstaStory këtë të diel. Teksa ka publikuar një foto të Stivit, ajo ka shkruar, “Happy Birthday”, duke e shoqëruar postimin edhe me nje emoji zemre.

Ekskluzive/ Ilda dhe Stivi i “Love Island” kapen ‘mat’

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF