KreuCelebrity

Lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, si reagoi partneri i Olta Gixharit!

Lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, si reagoi partneri i Olta Gixharit!

Me veprimet e saj, Olta Gixhari ia del ta tërheqë gjithmonë vëmendjen e publikut. Ajo është kthyer në figurën ndoshta më “pikante” të panelit gjykues në spektaklin e kërcimit “DWTS”. Batutat, ngacmimet apo provokimet që aktorja bën, sidomos ndaj Ilir Shaqirit, janë komentuar shumë nëpër rrjetet sociale. Anëtarja e jurisë e habiti publikun me lëvizjet provokuese ndaj kryetarit të jurisë Ilir Shaqirit.

Lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, si reagoi partneri i Olta Gixharit!

Teksa balerini  komentonte kërcimin e Juliana Nurës, Olta u ngrit në këmbë duke demonstruar lëvizjen që kërkoi Iliri, por ky i fundit tha se nuk e vuri re!

Lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, si reagoi partneri i Olta Gixharit!

Ndërkohë, ndjekësit ishin shumë kuriozë të dinin se si ka reaguar partneri i saj, Dori, për momente si zinxhiri i zbërthyer, lëvizjet provokuese dhe fjalët në vesh me balerinin. Gjatë një interviste të shkurtër për programin “DWTS Fanc Club”, Olta u shpreh se përderisa ajo vazhdon t’i bëjë këto veprime, tregon se bashkëshorti e mbështet. Aktorja madje shtoi duke qeshur se do të bëjë edhe më keq se kaq.

Lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, si reagoi partneri i Olta Gixharit!

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF