KreuStil Jetese

Veshjet e yjeve në skenë gjatë 2016

Kur moda takon muzikën…

Yjet nuk hezitojnë që t’i drejtohen krijuesve të mëdhenj të modës për veshjet e tyre të koncerteve.

Beyonc me Dsquared2, Jennifer Lopez me Atelier Versace, Lady Gaga me Gucci…

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshjet më të bukura dhe më të veçanta të yjeve në skenë në vitin 2016.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF