KreuStil Jetese

GQ dhe Burberry ju ftojnë në klubin e Gentlemen-ve

Më 7 prill, revista e famshme që i dedikohet meshkujve, GQ dhe shtëpia britanike e modës, Burberry ju ftojnë për një mbrëmje private me rastin e publikimit të linjës së bukurisë “Mr Burberry”.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni disa këshilla se çfarë kombinimesh prej gentlemeni të vërtetë mund të bëni me linjën e re “Mr Burberry”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF