KreuStil Jetese

Tendencat e çantave të sezonit vjeshtë-dimër 2016-2017

Keni obsesion çantat dhe doni që të keni gjithnjë modelet më të fundit? Nuk patët mundësi të ndiqnit të gjitha sfilatat dhe dëshironi të dini se cila është tendenca e sezonit?

Në galerinë tonë do të gjeni një përmbledhje të çantave më të bukura që janë parë në duart e vazjave gjatë Fashion Week vjeshtë-dimër 2016-2017 në rrugët e New York-ut, Londrës, Milanos dhe Parisit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF