KreuStil Jetese

Tendencat e flokëve të vjeshtë-dimër 2016-2017

Flokë voluminoz XXL, flokë të zbukuruar me bizhu, model banane rock’n’roll…

Efektet kapilar më të çmendura dhe më të veçanta të vëna re gjatë Fashion Week do t’i japin jetë dimrit 2017.

Në galerinë e fotove do të gjeni 12 modele flokësh që janë për ato që duan të jenë një hap para të tjerave.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF