KreuStil Jetese

Reese Witherspoon, forever young !

Kush është sekrete i rinisë së Reese Witherpoon?

Ajo, është 40 vjeç dhe duket si një adoleshente!

Që nga fillimet e saj deri më sot, nga rolet e para tek tre fëmijët, Reese mbetet gjithnjë fytyra e re dhe e freskët e Hollywood, me një buzëqeshje që nuk i ka aspak zili asaj të Julia Roberts.

Në galerinë tonë do të gjeni imazhet e një ylli gjithnjë të lumtur dhe rinore.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF