KreuStil Jetese

Orat që duhet të keni nga salloni Baselworld 2016

Efekte qëndisje, ora të zeza me diamante, variacione të reja…

Në zvicër po zhvillohet Baselworld 2016, salloni më i madhë në botë i orave që mbahet deri më 24 mars.

Në këtë sallon do të gjeni smartwatch të fjalës së fundit të teknologjisë si Samsung Gear S2 të stiluar me mjeshtëri për një publik më të zgjehdur nga De Grisogono, të famshmet Gucci, Dior, Chanel apo Bulgari deri tek mitikja Rolex.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni orat më të veçanta, më të bukura dhe më luksoze të shtëpive më të famshme.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF