“Hyrremi” shtatzënë për herë të dytë, po babai i fëmijës kush është??

Rrëfimi i Meryem Uzerli se është sërish shtatzënë, ishte lajm dite sot! Aktorja e njohur turke, që në Shqipëri identifikohet më shumë si Sulltanesha Hyrrem tek seriali turk “Sulltani i Madhërishëm”, e tregoi në mediat sociale se është në pritje të ëmbël, madje qenka në muajin e pestë të shtatzanisë!

 

View this post on Instagram

 

📸 @martinmonknet

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

 Sic thotë dhe vetë, Lara, vajza që ka një marrëdhënie e mëparshme, i kërkonte një vëlla ose motër. Por që në momentin që mësuam lajmin, mendimi i parë ishte: Po babai i fëmijës ( qe qenka vajze), kush është? Ajo vetë nuk ka thënë asnjë fjalë, dhe mediat vendase nuk kanë mundur ta zbulojnë. Përpara disa kohësh u tha se Meryem ishte bërë shkas për ndarjen e  Çağlar Ertuğrul me Kayla Manukya.

Por pavarësisht këtyre pretendimeve, asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi lidhjen. Dhe për momentin, babai i fëmijës së saj mbetet një mister!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article