KreuCelebrity

Big Mamës i bie parukja në valle, momenti i sikletshëm!

Big Mamës i bie parukja në valle, momenti i sikletshëm!

Pak ditë pasi zgjodhi t`i jepte fund rrugëtimit në Big Brother VIP, Big Mama u kthye në TCH, këtë radhë në “Ftesë në 5”.

Ajo ka rrëfyer një nga momentet më të sikletshme në dasma, kur i ka rënë parukja nga koka.

“Unë gjithë siklete jam, më plas fustani në mes të dasmës. Këtë sezon i kam pasur flokët e shkurtra se i dogja duke i  ngjyrosur cdo ngjyrë dhe verës nuk mund të shkoja çdo ditë në parukeri se çdo ditë shkoja në dasma dhe gjeta një mënyrë, gjeta një paruke që e vendosja në kokë dhe direkt në dasëm.

Duke qenë se nuk jam si këngëtarët që rrinë në skenë, unë futem në skenë. Te ne kërcejnë më shumë valle dhe mundohem të kaloj dhe më ra parukja. S’kisha cfarë të bëja, mora paruken e fillova të kërcej me paruke”, tregoi ajo.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF