KreuBusull

Konfirmohet romanca; Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski të lumtur në krahët e njëri-tjetrit!

Pete Davidson dhe Emily Ratajkowski tashmë po duken si një çift i përsosur në foto vetëm disa ditë pasi burimet zbuluan se të dy janë në lidhje. Në fotot e siguruara nga Page Six, dyshja kishte veshur xhaketa të zeza, bluza të bardha dhe pantallona sportive gri ndërsa u takuan për të festuar ditëlindjen e 29-të të humoristit.

Të dy u panë për herë të parë kur ish-ylli i “Saturday Night Live” mbërriti në apartamentin e modeles në New York City në West Village. Davidson u takua me Ratajkowski në derën e ndërtesës së banimit ku ata ndanë një përqafim të ëmbël. Në videot e siguruara nga Page Six, çifti qeshën ndërsa u përqafuan përpara se të ecnin në korridorin e errët. Fotot vijnë pasi një burim i tha Us Weekly se Davidson dhe Ratajkowski, 31 vjeç, “kanë folur për disa muaj”.

Ndërsa burimi i brendshëm thotë se dyshja janë “në fazat shumë të hershme”, komediani dhe supermodelja “të dy e pëlqejnë vërtet njëri-tjetrin”. “Pete e bën Emilyn të qeshë dhe i pëlqen sa inteligjente është ajo”, vazhduan ata. Thashethemet romantike filluan të vërtiteshin javën e kaluar pasi mori një informacion se dyshja u pa “duke mbajtur duart” ndërsa ishte në një takim në Brooklyn. Në fakt, Ratajkowksi, e cila kohët e fundit u tha se ishte e lidhur me Brad Pitt dhe DJ Orazio Rispo, dukej se po argëtohej teksa nisën spekulimet.

Para se të lidhej me themeluesen e Skims, Kim Kardashian Davidson u takua me disa nga yjet e Hollywoodit, duke përfshirë Ariana Grande, Kate Beckinsale dhe Phoebe Dynevor. Ndërkohë, Ratajkowski është në mes të një divorci me Sebastian Bear-McClard pasi modelja dyshohet se kapi producentin e “Uncut Gems” duke e tradhtuar. Ata kanë djalin 1-vjeçar, Sylvester.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF