KreuStil Jetese

Brad Pitt kthen “kohën mbrapsht”: Aktori shfaqet papritur 20 vjet më i ri në Rivierën Franceze!  

Brad Pitt kthen “kohën mbrapsht”: Aktori shfaqet papritur 20

Paparacëve nuk u shpëtoi ky moment, dhe në fakt, vëmendja e tyre e madhe për pamjen e Brad Pitt në Rivierën Franceze, ishte më se e justifikuar.  

Aktori 59 vjecar dukej papritur të paktën 20 vjet më i ri teksa u fotografua duke filmuar një reklamë për një markë italiane pajisjesh. Xhirimet u kryen në një vresht në rajonin Var. 

Fituesi i cmimit Oskar ishte veshur i gjithi me të bardha, teksa filmonte  reklamën së bashku me aktoren Karina Beuthe. Look-un, e kishte kompletuar me me një palë syze dielli me kornizë kafe dhe një orë ari, ndërsa flokët i kishte shkurtuar.  Ndryshe nga shfaqjet e përpara disa kohëve në tapetin e kuq, këtë herë nuk dukej asnjë pikë rrudhe në fytyrën e tij.  

Pitt është aktualisht në një lidhje me dizajneren e bizhuterive Ines de Ramon. Që prej ndarjes nga Angelina Jolie në 2016-tën, ai është përfolur për romanca me disa gra të tjera, përfshirë Emily Ratajkoëskin dhe Nicole Poturalskin. 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF