KreuStil Jetese

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen; zgjedh tortën më të veçantë që keni parë!

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen; zgjedh tortën më të

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj feston këtë të martë ditën e saj të lindjes. Këtë ditë të shënuar aktorja ka zgjedhur ta festojë në Theth, pasi sikurse ajo shprehet i pëlqen ta festojë ditëlindjen në mal.

Aktorja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, ku në një prej tyre ajo shihet me të voglën e saj Viktorian. Por një gjë tjetër që ka tërhequr vëmendjen e mbarë ndjekësve është torta e veçantë dhe aspak e zakonshme që Rudina ka zgjedhur.

Bëhet fjalë për një tortë me djath të njomë, mbi të cilin aktroja ka vendosur qiriun e ditëlindjes dhe ka bërë një urim special për veten e vet.

“Malësoret festojnë me djathë t’njom. Sepse kështu më pëlqen t’i festoj ditëlindjet, në mal. Gëzuar ditëlindjen vetja ime????! Je gocë me fat!”, ka shkruar aktorja në postimin e saj.

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF