KreuStil Jetese

‘Ti je një mashkull që ka rënë në dashuri me një vajzë me disa partnerë publikë’, Dea Mishel reagon mbi videon e Luizit

‘Ti je një mashkull që ka rënë në dashuri me

Në “Big Brother VIP”, Dea Mishel e quajti Luizin provincial. Kjo deklaratë duket se Luizit i ka mbetur në mendje dhe mbrëmjen e djeshme e ka kujtuar gjatë një koncerti në Shkodër. 

Luizi tha përpara të pranishmëve se Shkodra nuk ishte provincë dhe se “ajo e kishte zakon çfarë vinin djemë iu hipte, iu zbiste”, duke kërkuar më pas atë që ai e quan “ndihmë” të të pranishmëve për t’i bërë një dedikim Deas dhe “kujtdo që thotë se Shkodra është provincë”. Më pas ai bashkë me të pranishmit këndon “O Lulija jonë me limona”. 

Videoja është bërë në rrjet, teksa nuk ka munguar as një reagim nga Dea.

Në disa statuse në Instagram ajo shkruan se nuk ka thënë se Shkodra është provincë por që Luizi ka mentaliteti provinciali. “Sa për hipje-zbritje njerëzish unë 1 të dashur
kam pasur gjithë jetën. Për më tepër, ti je një mashkull që ka rënë në dashuri me një vajzë me disa partnerë publikë. Unë nuk gjykoj asnjeri, por nëse dëshiron të gjykosh, fillo nga vetja.”- shkruan ajo.


Dea e konsideron Luizin “mosmirënjohës” duke përmendur se ajo nuk e paditi kur ai e kërcënoi në “Big Brother”, duke shkruar se nëse do e padiste do kishte dalë nga shtëpia i shoqëruar nga policia.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF