KreuStil Jetese

Përse i kritikuan ndjekësit fotot e fundit të Selena Gomezit?

Përse i kritikuan ndjekësit fotot e fundit të Selena Gomezit?

Selena Gomez publikoi disa foto në profilin e saj në Instagram, në të cilat pozon me veshje joshëse, por postimi ka nxitur një sërë komentesh negative. Këngëtarja pozonte aty me një bluzë ngjyrë bordo dhe me shumë pak grim, por fansat në komente i thone se e ka tepruar me filtra dhe Photoshop.

Megjithatë, ka pasur edhe nga ata që e kanë akuzuar se ka luajtur viktimën në të gjithë dramën me Hailey Bieber.

Pavaresisht ketyre, postimi ka marrë më shumë se 8.4 milionë pëlqime që nënkupton se numri i atyre që e mbështesin është shumë i madh.

Gomez është femra më e ndjekur në Instagram dhe fitoi numër të madh ndjekësish për shkak të dramës me Hailey, bashkëshorten e Justin Bieber, me të cilin Selena ka qenë në lidhje. 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF