KreuStil Jetese

“Do ta mund këtë sëmundje për vajzën time”, aktorja e njohur turke e prekur me kancer!

“Do ta mund këtë sëmundje për vajzën time”,

Me flokët e rënë dhe pa paruke në kokë, por me një buzëqeshje në fytyrë, aktorja e njohur turke  Ayçin Tuyun rrëfeu se është duke luftuar me kancerin e gjirit.

36 vjeçarja foli publikisht për gjendjen e saj. Tuyun tregoi se kishte marrë për tre muaj trajtimet të forta, por që sipas saj, dhanë rezultate positive, duke bërë të ndihet optimiste dhe e mbushur me shpresë.

“Buzëqeshni pavarësisht kancerit… Pavarësisht gjithçkaje, unë jam gjallë dhe gjallë”, tha aktorja.

Ayçin shtoi më tej se nuk ka ndërmend të dorëzohet dhe se “Unë do ta mund këtë sëmundje për vajzën time”.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF