KreuStil Jetese

“Njerkë e çmendur”, si e uron vajza e Markut Rudinën!

“Njerkë e çmendur”, si e uron vajza e Markut

Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen dhe këtë moment të vecantë për të, ka zgjedhur ta kalojë në mal me njerëzit e zemrës. Urimet për të kanë nisur që në mesnatë e mes tyre nuk ka munguar edhe urimi nga vajza e bashkëshortit të saj, Mark Frroku.

Gëzuar ditëlindjen njerkës më të çmendur”- ka shkruar  Mara krah fotos me Rudinën dhe motrën e saj.

Rudina postoi më herët në Instagram një foto me vajzën e saj duke fryrë qirinjtë e tortës, ndërsa krahas saj ka bërë edhe një shkrim të veçatë për veten e saj.

“Malsoret festojnë me djathë t’njom. Sepse kështu më pëlqen t’i festoj ditëlindjet, ne mal. Gëzuar ditëlindjen vetja ime! Je gocë me fat”, ka shkruar ajo.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF