KreuStil Jetese

Dy shenjat e Horoskopit që kanë më shumë sukses në rrjetet sociale!

Dy shenjat e Horoskopit që kanë më shumë sukses në

Luani është një yll i lindur. Ai dëshiron të bëjë gjëra të mëdha në jetën e tij, të bëhet i famshëm dhe të ketë audiencën e tij fanatike. Një karrierë si ndikues do të ishte ideale për të.

Ai mund të përdorë të gjithë talentin e tij në rrjetet sociale, gjë që do t’i sjellë edhe shumë para. Dhe çfarë tjetër kërkon një Luan në jetën e tij përtej lavdisë, famës, parave, luksit, jetës komode dhe ndjekësve që do ta hyjnizojnë atë në çdo hap?

Është sikur ky profesion është bërë për të. Pritet dhe qepet sipas masës. Luani ka në vete edhe elemente narcisizmi dhe karriera e influencuesit ushqen “egon” e tij dhe vullnetin e tij të paepur për dallim dhe shkëlqim.

Peshorja

Peshorja ka lindur me talente komunikuese. Është shumë e lehtë për të që të bëhet popullor. Ajo ka një rreth të madh të njohurish, kontaktesh dhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Kjo nuk është thjesht një rastësi. Po flasim për një person që bie në sy për stilin e tij, ka prirje artistike dhe një talent të veçantë në gjithçka që ka të bëjë me modën. Dhe më e rëndësishmja, ajo mund t’ju bindë për çdo gjë!

Së fundi, për t’i thënë të gjitha, për t’u bërë një influencues, duhet të ketë disa elementë narcisizmi, si fama dhe dëshira për t’u shfaqur. Dhe Peshorja në këta elementë ka… tre nga tre, pra shanse të mëdha suksesi.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF