KreuStil Jetese

Kombinimet e “mërzitshme” që këtë verë, po i mbajnë të gjithë!  

Kombinimet e “mërzitshme” që këtë verë, po

Tendencat e fundit mund të duken emocionuese: Në fund të fundit, ne jemi trajnuar nga industria e modës që të marrim parasysh të paktën dy herë në vit  pamjet e reja të shpalosura prej stilistëve në parsarela dhe të gatshme për t’u etiketuar si “blerjet e ardhshme të kultit”. Megjithatë, e vërteta është se artikuj të tillë rrallëkush i vesh cdo ditë në përditëshmërinë e tij. Në fakt, shumica vazhdojnë të bazohen tek ato që shihen si “kombinime të mërzitshme”, por që duket mbeten mjaft të preferuara. Ja disa prej veshjeve që po shihen kudo në verën e 2023-shit:  

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF