KreuStil Jetese

Ermal Mamaqi ndan i përlotur një mesazh nga pushimet!

Ermal Mamaqi ndan i përlotur një mesazh nga pushimet!

Pushimet janë dhe kohë reflektimi për gjërat tek të cilat nuk ndalemi dot gjatë pjesës tjetër të kohës të rrëmbyer nga rutina e përditëshme.

Ermal Mamaqi ndodhet me pushime me familjen e tij, e ky moment e ka bërë të mendojë për kohën e humbur që ndonjëherë nuk ia kushtojmë sa duhet njerëzve më të dashur.

Ermali ka publikuar një video ku shihet i përlotur teksa ka kaluar momente shumë të lumtura me Joelin e Sian, e permes saj, percolli një mesazh tejet të bukur.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

“Përpiquni t’i qëndroni pranë fëmijëve teksa rriten, luani me ta, dëgjojini, krijoni kujtime, krijoni histori që t’ja tregoni nëri-tjetrit me kalimin e viteve.Fëmija është projekti jonë më i rëndësishëm. Investimi tek fëmijët nuk është vetëm për ne, por për të gjithë shoqërinë e së ardhmes. Është investimi më shpërblyes që mund të bëni”, shprehet ai.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF