KreuStil Jetese

“Bjer paret këtu”: Ronaldo ironi me Luizin- Vazhdon përplasja!

“Bjer paret këtu”: Ronaldo ironi me Luizin- Vazhdon

Gazetari dhe moderatori Ronaldo Sharka ka zgjedhur ta vazhdojë shkëmbimin në distancë të “kunjave” me Luiz Ejllin. Pasi që kritikoi Kiarën dhe moderimin e saj te “Kepi i VIP-ve”, kritikë kjo që nxiti reagimin e këngëtarit, Ronaldo ka postuar edhe një video tjetër shpotitëse.

A post shared by Ronaldo Sharka (@ronaldo.sharka)

Gazetari para dy dite e kritikoi Luizin kur tha se ai i kishte premtuar 5000 euro për funeralin e të atit, por ky i fundit e përgënjeshtroi duke e postuar një video në InstaStory ku ai fliste diçka tjetër. Ronaldo nuk dorëzohet, dhe në videon e fundi ti kërkoi paratë publikisht.

“Bje paratë ktu”, ka shkruar ai derisa ironizon duke imituar në video.

 Me herët, Ronaldo u shpreh tepër i zhgënjeyr nga Kiara të cilën, sic tha ai, e ka konsideruar gjithmonë si motër.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF