KreuStil Jetese

Konfirmohet/ Beniada Nishani është single!

Konfirmohet/ Beniada Nishani është single!

Modelja e njohur Beniada Nishani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave sociale për shkak të lidhjes së saj me Blerti Hajdarin. Në fillim për nisjen e romancës së tyre dhe tashmë për dhënien fund të saj.

Ata u njohën gjatë emisionit “Procesi Sportiv” dhe bënë edhe dalje si çift në evente të ndryshme, por asnjëherë nuk e konfirmuan publikisht romancën e  tyre. E teksa prej javësh kanë qarkulluar lajmet e ndarjes, së fundmi Jori ka konfirmuar se Beniada është beqare në programin “Procesi Sportiv”.

Pjesë e bisedës:

Edi Manushi: Jam kurioz, Beniada është ndarë vërtet se ti i di këto?!

Jori Delli: Është ndarë.

Edi Manushi: Është ndarë përfundimisht, e sigurt?

Jori Delli: Po. Beniada është ‘single’, një duartrokitje!

Edi Manushi: Nuk është fundi i botës, jo por thjesht ta dinim.

Jori Delli: Është fillimi i një diçkaje tjetër.

Edi Manushi: Çfarë ndodhi, nuk i eci një italian me një shqiptar?

Jori Delli: Jo nuk është ajo, por nuk mund të flas.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF