KreuStil Jetese

VIDEO/ Shokon e reja; nudo para prokurorisë në Tiranë!

VIDEO/ Shokon e reja; nudo para prokurorisë në Tiranë!

Një vajzë e re është parë këtë të mërkurë nudo përpara prokurorisë së Tiranës, duke befasuar jo vetëm zyrtarët e institucionit, por edhe qytetarë që u gjetën në rrugë.

Për shkaqe që ende nuk dihen, vajza ndodhej tërësisht e zhveshur në derë të prokurorisë, me një sjellje normale dhe të pakompleksuar njësoj sikur të ishte e veshur.

Gazetarja e Klan News, e cila ka qenë në vendngjarje, shprehet se bëhet fjalë për një vajzë me kombësi të huaj. Nuk përjashtohet mundësia që veprimi i saj të jetë në shenjë proteste, ashtu sikurse edhe mundësia që të ketë probleme të shëndetit mendor.

 “Ça bohet kshu mo vlla”, dëgjohet një qytetar të thotë në video.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF