KreuStil Jetese

FOTO/ Almeda Abazi me pushime në jug: Shqipëria ime e bukur!

FOTO/ Almeda Abazi me pushime në jug: Shqipëria ime e bukur!

Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar, e cila di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, me bukurinë, thjeshtësinë dhe profesionalizmin që e karakterizon. Edhe pse prej vitesh ka ndërtuar jetën në Turqi, ajo zgjedh ta vizitojë vendlindjen e saj disa herë në vit.

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman edhe këtë verë kanë ardhur të kalojnë disa ditë pushime në jug të vendit tonë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Almeda me anë të postimeve që ka ndarë në rrjetin e saj social Instagram, ku ka zbuluar se aktualisht ndodhet në Dhërmi. “Shqiperia ime e bukur”, ka shkuar ajo, përkrah njërit nga postimeve.

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Është kaq bukur kur Shqipëria promovohet dhe zgjidhet nga personazhe të njohur që jetojnë përtej kufijve të vendit tonë.

Almeda dhe Tolgahan prej vitesh janë duke jetuar të lumtur historinë e tyre të bukur të dashurisë. Ata janë bekuar me dy fëmijë, të cilët ia kanë zbukuruar edhe më shumë jetën.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF