KreuStil Jetese

Lorenc Hasrama ndan për herë të parë foto me të dashurën! Njihuni me të!

Lorenc Hasrama ndan për herë të parë foto me të

Këngëtari Lorenc Hasrama prej disa kohësh është duke shijuar një lidhje dashurie. Së fundmi ai ka ndarë një foto në rrjetin e tij social Instagram me të dashurën e tij, duke zbuluar në këtë mënyrë për herë të parë imazhin e saj.

Në foton e publikuar nga këngëtari ata duken shumë bukur dhe të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Lorenci e ka shoqëruar postimin me një emoji që mos t’i marrin më sysh.

Në mes angazhimeve, Lorenci gjeti kohën për të kaluar disa ditë pushimi me të dashurën e tij. Pak ditë më parë revista “Bordo” siguroi disa fotografi të këngëtarit, duke shijuar plazhin e Borshit me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Në një prej fotove ata shihen të përqafuar, ndërkohë në dy të tjerat janë duke shijuar detin. Këto ishin fotot e para të çiftit, pasi ata kishin zgjedhur që lidhjen disamujore ta mbanin private.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF