KreuStil Jetese

Sarah Berisha shtatzënë? Postimi i Dj Pm i bën të gjithë konfuzë!

Sarah Berisha shtatzënë? Postimi i Dj Pm i bën të

Sarah Berisha dhe Dj Pm u kthyen në një nga ciftet e krijuara brenda “Big Brother Vip Albania” më të preferuar të publikut, që vazhdon të ndjekë me interes marrëdhënien e tyre.

Ajo vazhdoi e fortë edhe pas përfundimit të programit. E teksa dyshja vazhdimisht ndajnë momente të jetës private me fansat në rrjetet sociale, kureshtja e këtyre të fundit përfshin padyshim edhe hapa të tjerë që mund të ndërmarrë cifti si martesa apo ardhja në jetë e një fëmije.

Kjo pyetje u shtrua edhe tek “ask me question”. Dj Pm e pyesin nëse është gati të bëhet baba dhe ai përgjigjet: “Shumë afër bile”, duke ngritur dyshimet se mos janë ndërmarrë duke e ndërmarrë këtë hap të rëndësishëm në lidhjen e tyre.

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira., një tjetër cift i njohur i krijuar brenda këtij reality-shoë që tashmë janë bërë tashmë prindër të një djali.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF