KreuStil Jetese

Britney Spears fotografohet e dëshpëruar pas  ndarjes nga burri Sam Asghari

Britney Spears fotografohet e dëshpëruar pas  ndarjes nga

Sensacioni i popit, 41 vjeç, po divorcohet nga Asghari pas vetëm një viti martesë dhe u fotografua vonë të premten në mbrëmje, vetëm dy ditë pasi u njoftua për ndarjen e saj, në Dave’s Hot Chicken në Oxnard, Kaliforni.

Ajo doli nga restoranti me një pije limonadë në dorë së bashku me ekipin e saj të sigurisë në mesnatë mes raporteve që divorci i saj po bëhet i shëmtuar.

Ajo erdhi menjëherë pasi Britney, e cila ka një vlerë neto të raportuar prej 60 milionë dollarësh, theu heshtjen e saj për ndarjen për herë të parë, duke pranuar se ishte “pak e tronditur”.

Këngëtarja beqare dukej e dëshpëruar  me flokët e saj bjonde me një grim në fytyrë.

Ajo dukej se po shkonte pa sytjena me një pulovër, xhinse të zeza dhe sandale.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, ajo shkroi në një video të saj duke kërcyer nëpër dhomën e saj të ndenjjes: ‘Nuk mund ta duroja më dhimbjen sinqerisht!!! Në një farë mënyre telepatike, kam marrë kaq shumë mesazhe që më shkrijnë zemrën nga miqtë dhe ju falënderoj!!!

Ajo vazhdoi: “Kam luajtur fort për një kohë të gjatë dhe Instagrami im mund të duket i përsosur, por është larg realitetit dhe mendoj se të gjithë e dimë këtë!!!”

Nëna e dy fëmijëve vazhdoi të pranojë se “do të donte të tregonte” ‘emocionet dhe lotët’ e saj në internet, por gjithmonë ndjen nevojën për të ‘fshehur’ ‘dobësitë’ e saj.

“Po të mos isha ushtari i fortë i babait tim, do të më dërgonin në vende për t’u rregulluar nga mjekët!!!” pranoi ajo. “Por kjo ishte kur unë kisha më shumë nevojë për familjen!!!”

Ndërsa dukej se qëndronte optimiste, fituesja e Grammy-t u kujtoi fansave se ‘supozohet të të duan pa kushte’ dhe se ajo do të jetë ‘aq e fortë’ që mundet.

‘Dhe unë në fakt jam duke bërë shumë mirë!!! Gjithsesi kalofshi një ditë të mbarë dhe mos harroni të buzëqeshni!!!’ përfundoi ajo.

Në pamjet, të postuara në llogarinë e saj të premten mbrëma, performuesja shfaqej me humor të lartë teksa buzëqeshte dhe rrotullohej me një bluzë të vogël të zezë dhe një palë bikini jeshile neoni.

Gjatë viteve, ylli ka folur për mënyrën sesi ndarja e videove të saj duke kërcyer ka qenë një burim ‘shërimi’ pasi u lirua nga kujdestaria e saj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF