KreuCelebrity

Xhemi nuk i përgjigjet statusit të Alketës, ja cfarë bën!

Xhemi nuk i përgjigjet statusit të Alketës, ja cfarë

Stuhia që shkaktoi statusi i Revistës Class, nuk është zbehur ende; por ndërsa komentet vazhdojnë të vërshojnë në internet, Xhemi Shehu vetë ka zgjedhur të mos përgjigjet. Në vend të kësaj, ajo është fokusuar tek dita e vet shumë speciale: moderatorja festoi 5-vjetorin e djalit të saj më të vogël. Ndonëse publikon rrallëherë foto familjare, Xhemi së fundi ka vendosur të ndajë me ndjekësit momente të ëmbla me djemtë, dhe vëmendjen së fundi, e rrëmbeu më i vogli, dhe sot e meritonte.  “I vogli u rrit, 5 vjeç, e bekuar”, ka shkruar moderatorja në krah të fotos ku shfaqen të dy fëmijët e saj me kapuc në kokë.

 

 

I vogli u rrit? #5vjec?? #blessed?

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Dhe janë kaq të këndshëm; caste të tilla, vertet qe e bëjnë cdo gjë tjetër të fashitet!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF