KreuCelebrity

“Je e dehur? Të duket shumë photoshop-i“; ndjekësja “bën me turp“ Luanën!

“Je e dehur? Të duket shumë photoshop-i“; ndjekësja

Motrat Vjollca vazhdojnë të tregojnë përmes fotove se sa shumë po i shijojnë pushimet në Dubai.

 

 

 

?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

 

Vamos ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Por njëra prej tyre nuk i ka pëlqyer dhe aq ndjekësve, kjo për faktin se i është dukur e punuar me photoshop.“A je e dehur moj? S’e besoj që e ke postuar këtë me vetëdije! Të vërehet photoshop-i te këmba shumë”- i shkruan një ndjekëse të Luanës.

 

 

❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Por kjo e fundit nuk e ka prishur aspak qetësinë, dhe ka qenë madje e gatshme të shpjegojë arsyen përse këmba duket aq e gjatë, sa nuk ngjan e natyrshme. “I dija keto komenteee, eshte bere me efektin “wide” foto qe ka dal keshtu kemba”- i kthehet moderatorja.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF