KreuCelebrity

Adhurues atletesh – Përgatituni! Dyqani më i ri Buzz vjen në Toptan

Fansat e vërtetë së kulturës urbane dhe ‘atleteve’ në Tiranë, së shpejti do të kenë mundësinë të krijojnë një veshje të personalizuar, me tendencat e fundit në një nga dyqanet më të njohura urbane në të gjithë Shqiperine – Buzz Sneaker Station.

Të bërit shopping është një kënaqësi e dyfishtë kur trendet më të fundit botërore vijnë më pranë jush.

Buzz Sneaker Station është stacioni kryesor për të gjithë fansat e atleteve të ndryshme më të mira dhe, të cilët dëshirojnë t’i japin këpucëve të tyre një prekje personale për secilin kombinim dhe kështu të krijojnë një stil unik. Nëse dëshironi të jeni i/e para që vishni atlete të reja që ndjekin trendet më të fundit të modës, atëherë Buzz është zgjedhja e duhur për ju.

Promovimi i modës “Streetstyle” në mënyrë origjinale, çdo sezon ofron linjat e modës së atleteve nga markat Nike, adidas, New Balance, Puma, Reebok… dhe shumë emra të tjerë të famshëm.

Dyqani Buzz hapet në 4 Qershor në Qendrën Toptani në Tirane, në katin e parë, me oferta surprizë për të gjithë klientët.

Ne besojmë se ky dyqan dhe ofertat do të kontribuojnë më tej në promovimin e kultures sportive në Tiranë, si dhe në të gjithë Shqiperinë.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF