KreuCelebrity

Si ju përgjigj Capital T ftesës për një koncert në Serbi?!

Me lehtësimin e masave anticovid në vendin tonë, aktivitetet kulturore dhe koncertet në bare të ndryshme kanë nisur të mbahen pothuajse çdo natë.

 

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në një postim në instagram, reperi Capital T pyeti fansat se ku do të dëshironin që ai të performonte këtë vit, e në morinë e vendeve të ndryshme që ndjekësit shkruajtën, njëri syresh ishte një ndjekës nga Serbia i cili shprehu dëshirën për të parë Capital T të performojë në vendin e tij.

“Serbia, të lutem ti ke fansa këtu”; shkruan dikush ndërsa përgjigja e reperit ishte tejet patriotike

“Ndoshta kur vendi juaj të njohë pavarësinë e Kosovës; Republika e Kosovës”; i ka kthyer përgjigje këngëtari.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF