KreuCelebrity

Orinda Huta e ka gjetur zgjidhjen për të sfiduar vapën!

Orinda Huta hyn tek ato nëna që shtatzëninë e ka shijuar pafund, dhe këtë gjë ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram, duke publikuar vazhdimisht momente nga kjo periudhë.

Së fundmi modetarorja ka ndarë me ndjekësit zgjidhjen që ka gjetur për këto ditë të nxehta, dhe bëhet fjalë për limonadat.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur me një fustan të verdhë teksa pozon me limona. “Kur jeta ju jep limona, bëni limonadë, sidomos me këtë vapë”, ka shkruar Orinda përkrah fotografive.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF