KreuCelebrity

Një tjetër sukses për Dua Lipën, bëhet imazh i ri i “Versace”!

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa vazhdon të këtë sukses jo vetëm industrinë muzikore, por edhe në atë të modës.

Së fundmi, Dua është bërë pjesë e fushatës së koleksionit vjeshtë/dimër të veshjeve të markës “Versace”. Këtë lajm këngëtarja e ka dhënë vetë, duke shpërndarë disa fotografi në Instagram me veshjet më të reja të markës së njohur.

“Donatella ti je një ikonë dhe një legjendë dhe të jam shumë mirënjohëse për dashurinë dhe mbështetjen. Kjo ditë do të jetë njëra prej atyre që asnjëherë nuk do t’i harroj. Faleminderit”, ka shkruar ajo në fotot, ku shfaqet me flokë të kuqe.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF