KreuCelebrity

Bieta fton në studio vajzën-yll të Alban Dudushit!

Tashmë, është me gjatë se Bieta! Vajza e Alban Dudushit, Joelle, nuk është më një vogëlushe por një vajzë që mund të bëjë fare mirë modelen me pamjen dhe linjat që ka!

Ajo ishte e ftuar special tek “Ftesë në 5” ishte një e ftuar speciale për Bieta Sulon.

 

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Joelle Dudushin, ku ndau me publikun emocionet e pjesëmarrjes së saj në filmin “Katrori i pushtetit”, ku intepreton rolin e nje adoleshenteje.

Vajza e dy prindërve që kanë studiuar për aktrim, Nigda Dako dhe Alban Dudushi”,– kështu e prezantoi Bieta të bijën e bashkëshortit, e cila duket se e ka trashëguar nga prindërit talentin ne sheshxhirim.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF