KreuCelebrity

“Me të, mund të kisha dicka”; kush ishte banori që i pëlqeu Sheilës!

Tashmë, një ish banore e Big Brother, Sheila Haxhiraj rrëfen eksperiencat brenda shtëpisë së famshme. Për herë të parë ajo ka prekur dhe një subjekt të cilin për të cilin ngurroi të fliste sa ishte brenda shtëpisë.

Tek  “Pardon My French”, Sheila foli vec të tjerash dhe për ‘lidhjet’ dhe pëlqimet që u krijuan aty.

Duke komentuar banorin e ri të “Big Brother VIP”, Iglin, Sheila u shpreh se mes tyre, edhe mund të kishte pasur dicka.

“Ishalla nuk më zhgënjen si personazh. Me atë çfarë po shikoja kur isha në ‘prime’. M’u duk i drejtpërdrejt, i zgjuar, introvert. Mbetet për t’u parë. Ishalla nuk më zhgënjen. Po të isha brenda shtëpisë mund të kisha patur diçka me të”, tha ajo.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF