KreuStil Jetese

Mjaftojnë këto gjëra që të dukeni “in” këtë verë! 

Mjaftojnë këto gjëra që të dukeni “in”

Sigurisht, ka edhe shumë veshje e aksesorë që e bëjnë zemrën tuaj të rrahë në një mënyrë që vetëm moda mund ta bëjë. Dyqanet janë plot me sende të përshkruara si “të domosdoshme për sezonin” dhe perfekte për verën. Por mjafton të keni disa prej këtyre sipas kësaj liste të krijuar nga ekspertët e fushës, për t`i dukur “in” këtë verë:  

Fundi i gjate

Sandalet e sheshta me thurje

Fustani me rripa

Canta Tote

Syzet Cat Eye

Fustani i bardhe

Kanotjeret e pambukut

Fustani i ngushte poshte gjurit

Pantallonat e linose

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF