KreuStil Jetese

Bikini seksi, aksesorë luksi dhe…çfarë ka në valixhen e pushimeve të Ilary Blasit! 

Bikini seksi, aksesorë luksi dhe…çfarë ka në

Pas ndarjes së bujshme nga Francesco Totti, Ilary Blasi e rigjeti shpejt dashurinë në krahët e Bastian Muller. Ajo duket më në formë dhe më e dashuruar se kurrë. Valixhja e pushimeve e moderatores së njohur italiane është e mbushur me bikini e veshje joshëse, aksesorë luksi, veshje të ngjitura por edhe fustanë të gjatë të derdhur klasikë:  

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF