KreuStil Jetese

Si t`i vishni bluzat me bark jashtë pa rrezikuar të dukeni ‘vulgare’!

Si t`i vishni bluzat me bark jashtë pa rrezikuar të dukeni

Ndonëse stili i veshjes ndryshon me kalimin e viteve dhe shijet me moshën, ndjekja e trendeve nuk ka përse të ketë kufizime. Kështu, mbajtja e bulzave me barkun jashtë mund të bëhet dhe në mënyrë të tillë që të mos dukeni vulgare. Ja disa shembuj:

Veshja është tregues i personalitetit të një personi, ndaj mos e kufizoni veten, por përqafoni stilin tuaj dhe përshtateni bukur në të përditshmen tuaj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF