KreuStil Jetese

Pa e ditur askush, dy aktorët e njohur bëhen prindër për herë të tretë!  

Pa e ditur askush, dy aktorët e njohur bëhen prindër për

Dy aktorët e njohur hollivudianë, Claire Danes dhe Hugh Dancy janë bërë prindër për herë të tretë. Askush nuk e di me siguri se kur lindi foshanj, dhe cifti nuk ka bërë ndonjë njoftim, por ata thjesht u fotografuan me të porsalindurin duke shëtitur në rrugët e Nju Jorkut.  

Claire mbante një fistan të gjerë fustan shumëngjyrësh, ndërsa bashkëshorti i saj zgjodhi një këmishë ‘Polo’ blu të errët dhe pantallona të shkurtra. Ata janë ndërkohë prindër të dy djemve: Cyrus, dhjetëvjeçar dhe Roëan, katërvjeçar. 

Dancy dhe fituesja e “Golden Globe” janë së bashku që nga viti 2006. 

Ylli i “Laë & Order” i propozoi partneres së tij në vitin 2009, dhe lidhën kurorë në Francë po atë vit. Ata duken një prej cifteve më të konsoliduar të Hollivudit dhe cilësohen si “të pandashëm nga njëri-tjetri”.  

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF