KreuStil Jetese

U “kap mat” me marrëdhënie intime në dush? Fotot e Dua Lipës!

U “kap mat” me marrëdhënie intime në dush? Fotot e

Dua Lipa postoi një selfie nga tualeti ku shihet me të brendshme të zeza dhe një T-shirt të gjerë lart dhe duket vërtet shumë në formë dhe joshëse. Por në foton e ndarë nga ylli i muzikës në Instastory, më shumë e tërhoqi vëmendjen e ndjekësve background-i.

Prapa Duas duket dushi, në pasqyrën me avull të së cilit dallohen disa shenja duarsh.

Çfarë do të thotë kjo? Të shumtë kanë qenë përdoruesit e rrjeteve sociale të cilët nuk kanë hezituar të aludojnë se Lipa ka kryer marrëdhënie intime në dush dhe prandaj janë ato shenja.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare është në një lidhje me regjisorin francez, Romain Gavras. Ata ndezën për herë të parë thashethemet për një romancë në shkurt kur u panë duke lënë pas festën e BAFTA Awards në Londër dhe pak kohë më parë, Dua vendosi ta bënte publike romancën e saj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF