KreuStil Jetese

Gjendet pa ndjenja në dhomën e hotelit Johnny Depp!

Gjendet pa ndjenja në dhomën e hotelit Johnny Depp!


Aktori amerikan me famë botërore, Johnny Depp, u gjet pa ndjenja në një dhomë hoteli në Budapest, Hungari, gjatë turneut të tij me grupin hard rock Hollywood Vampires. Ikona 60-vjeçare e Hollivudit u dërgua me shpejtësi në një spital aty pranë.
Profesionistët mjekësorë e vlerësuan gjendjen e regjisorit si të rëndë, sipas raporteve nga edicioni hungarez i Blikk.

Për shkak të gjendjes së tij shëndetësore, grupit iu desh të anulonte performancën e planifikuar, pavarësisht se ishte plotësisht i përgatitur për të dalë në skenë.

Menaxheri i Depp thjesht përmendi shëndetin e dobët të personazhit të famshëm pa dhënë detaje të mëtejshme. Megjithatë, një anëtar i Hollywood Vampires la të kuptohet se aktori mund të ketë konsumuar alkool të tepërt, duke çuar në paaftësinë e tij për të performuar dhe shtrimin e mëvonshëm në spital.

“Ne kishim gjithçka të vendosur, skena ishte gati dhe ekipi ishte gati për të performuar. Askush nuk priste ndonjë problem, veçanërisht pasi grupi kishte bërë tashmë kontrollin e zërit. Gjithçka që na thanë ishte se Depp nuk po ndihej mirë; ai nuk mund të dilte as nga hoteli. Dëgjuam gjithashtu se ata thirrën një mjek për të kontrolluar nëse kishte ndonjë gjë më serioze se alkooli”, tha një nga muzikantët për shtypin.
Si rezultat i këtij incidenti, grupi duhej të shtynte performancën e tyre të planifikuar fillimisht për 18 korrik, duke përmendur shqetësimet për shëndetin dhe sigurinë e Johnny Depp. Megjithatë, më 22 korrik, Hollywood Vampires performuan me sukses në Poloni dhe ylli i Pirates of the Caribbean, së bashku me shumë filma të tjerë ikonë, dukej se ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF