KreuCelebrity

Romeo, i dashuri misterioz? Efi flet për herë të parë, çfarë ndodhi në Instagram!

 

Romeo, i dashuri misterioz? Efi flet për herë të parë,

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj janë përfolur për një lidhje mes tyre, dhe ajo, për herë të parë vendosi t`i përgjigjej publikisht këtyre zërave. E ftuar në “Më lër të flas”, Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet për ata të dy.

Romeo, i dashuri misterioz? Efi flet për herë të parë,

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.

Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të jape edhe like madje.

Romeo, i dashuri misterioz? Efi flet për herë të parë,

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF