KreuCelebrity

Si dukej Blendi Fevziu përpara 25 vjetësh? Moderatori nxjerr foton!

Blendi Fevziu është sot një prej gazetarëve më në zë dhe një fytyrë e njohur e ekranit; ne memorien kolektive, figura e tij është fiksuar pak a shumë sic është sot, sepse prej kohësh, imazhi I tij nuk ka ndryshuar.

Por si ka qenë përpara 25 vitesh? Këtë e tregoi vetë me fotot e postuara në rrjetet sociale, e që janë realizuar gjatë disa udhëtimeve në New York në vitin 2000, e Washington në vitin 1995 dhe 1996.

 

 

Nju Jork Dhjetor 2000; Uashington Shtator 1995; Uashington Mars 1996

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

E pamundur të mos na binte në sy detaji i flokëve ( jemi mësuar ta shohim pa to). Blendi e ka treguar se i pëlqejnë mjaft udhëtimet, e kjo duket paska qenë një preferencë e kahershme e tij!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF