KreuBusull

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi fotografohen për herë të parë së bashku në Tiranë!

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi fotografohen për herë

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi prej rreth një viti janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë, ndonëse kanë preferuar të mos e bëjnë publike.

Së fundmi dyshja është fotografuar në rrugët e Tiranës nga “Iconstyle”, dhe në pamjet e publikuara ata duken të pashqetësuar teksa janë duke ecur.

Megi dhe Endri kanë zgjedhur të vishen me të njëjtat ngjyra, bardh e zi, teksa ecin përkrah njëri-tjetrit.

Kohë më parë kur u raportua se dyshja është në një lidhje, Megi udhëtoi drejt Turqisë për të parë skuadrën e tij Konyaspor-in në derbi ndaj Galatasaray-t.

Në atë ndeshje Endri shënoi golin e barazimit, të cilin ia dedikoi partneres së tij, e cila ndodhej e ulur në rresht të parë në përkrahje të tij.

Tags:

Home Busull

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF